28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ciao! Itt a Chello!



Írd ide hozzászólásod:

MagicMoment
MagicMoment [17778]
a chello hol 1.5 gigás?

amugy ha megszakad a neted,akkor egy agresszívabb betelefonálással könnyedén megtudod csináltatni a neted
Falcon[HUN]
Falcon[HUN] [191]
Most már megerősíthetem, küldtek emilt is a "NAGY" számítógépről a Chellósok, Tényleg felgyorsították. Az adatkorlát meg tleg 30 giga... 15 gigát 17 nap alatt sikerült lebonyolítani egyszer, utána meg lelassítottak 64kb/s-ra. 30 gigát már meg sem érdemes próbálni, éjjel-nappal tölthetek le akkor sem lépem túl

Azt szeretem még, amikor a f***mail-ben (nemtom ki szabad-e írnom) küldik nekem a reklámot, hogy jujj öcsém, most köttess be 384kb/s-os ADSL-t, közben már 1,5 gigával nyomom.LOL
U.R.H.
U.R.H. [4178]
most már 30 giga a sima cshellósoké!
a chello + soké pedig 60 giga!

Vissza

Fórumszabályzat