Most már megerősíthetem, küldtek emilt is a "NAGY" számítógépről a Chellósok, Tényleg felgyorsították. Az adatkorlát meg tleg 30 giga... 15 gigát 17 nap alatt sikerült lebonyolítani egyszer, utána meg lelassítottak 64kb/s-ra. 30 gigát már meg sem érdemes próbálni, éjjel-nappal tölthetek le akkor sem lépem túl
Azt szeretem még, amikor a f***mail-ben (nemtom ki szabad-e írnom) küldik nekem a reklámot, hogy jujj öcsém, most köttess be 384kb/s-os ADSL-t, közben már 1,5 gigával nyomom.LOL