Na végre ,az egypálcás emberkék hamar likvidálva lesznek remélem.
Egyre olvashatatlanabb kezdett lenni a fórum.
Egy olyan automatikus szűrőnek is örülne mindenki ami összeveti a minimaxos user-eket az ide Reg-előkkel ,ezáltal "kímél, és a hajadat is dúsítja"
"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"