28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

nyomi
nyomi [7258]

valami ASUS izé, nemtom...

FOxygene
FOxygene [3275]
Hoppácska!!? mióta van ez a Modi rendszer?
Na végre ,az egypálcás emberkék hamar likvidálva lesznek remélem.
Egyre olvashatatlanabb kezdett lenni a fórum.

Egy olyan automatikus szűrőnek is örülne mindenki ami összeveti a minimaxos user-eket az ide Reg-előkkel ,ezáltal "kímél, és a hajadat is dúsítja"


"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

Vissza

Fórumszabályzat