28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground



Írd ide hozzászólásod:

nagy arc
nagy arc [553]
a Local Settings-et megint kihagytad

"Szégyen a futás, de dögöljön meg aki kerget!"

Porker
Porker [8000]
X:\\Documentums And Settings\Felhasználónév\Application data (rejtett?)\NFS Underground (rejtett?)

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

wyclef
wyclef [929]
Hy az a kérdésem hogy hol találom meg a save game-ket, mert ujjra kell installálnom a vindows-t de nem akarom hogy elvesszenek, és nem nagyon találom őket.

[Coolio | lvl 29 | Human Warrior | BloodScalp]

Vissza

Fórumszabályzat