28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

Đuke
Đuke [407]
Ok. Remélem nem is lesz több ilyen irányú kérés.

Gondolkozz globálisan, cselekedj lokálisan!

nyomi
nyomi [7258]
más nem is nyavalyog, Ferkonak meg "nézd el" lécci...

valami ASUS izé, nemtom...

Đuke
Đuke [407]
Ne kezdjük már el ugyan azt mint annó a Gyalis cseten, hogy ment a rinya, hogy kiből legyen op.
Jó ideig nem lesz több "moderátor", szóval itt a Fórumon felesleges ezt mégcsak szóba is hozni.

Gondolkozz globálisan, cselekedj lokálisan!

Ferko
Ferko [828]
már hogyérted hogy nemene a dolog?
Z-Master
Z-Master [20407]
Szerintem nem igazán menne a dolog.

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Ferko
Ferko [828]
sziasztok szeretnék töled kérdezni valamit Magic moment rátudnád beszélni Dinot hogy adjon nekem is moderátor jogot?

Vissza

Fórumszabályzat