28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

ati2002
ati2002 [5661]
Gyűjti a hozzászóülásokat, hogy tudjon topic-ot nyitni. Szvsz töröljétek az egész gyereket időben, úgy, ahogy van, mert elkezdi majd nyitogatni a hülye topicokat, és akkor lesz csak dolgotok vele igazán.

---

Eric
Eric [20761]
Légyszíves ezeket a beszólogatásokaft "fórumszerte" fejezd be!!!

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

DinoLÁMA!
DinoLÁMA! [7]
ez az néz utánna.

Az állam én vagyok!!!

Eric
Eric [20761]
Ebben egyelőre nem látok olyasmit, ami sértené a fórum szabályzatát.
Ellenben az elég érdekes, hogy ma regisztrált a csávókám és máris 200 feletti hozzászólása van(12:48-kor).
Ha így megy tovább, a nap végére eléri az ezret. Jobb lesz ennek utánanézni...

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Silent
Silent [15516]
MODERÁTOROK!!!
Szeretném ha megtennétek valamit nekem:
Gyűrűk Ura topicban a DinoLÁMA! hozzászólását kérem töröljék a Gyűrűk Ura rajongók érdekében.

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Vissza

Fórumszabályzat