28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Punk & Oi! muzsika



Írd ide hozzászólásod:

Colussus
Colussus [2010]
Azért az OI-t azt tudod, hogy mi? Mert ahogy nézem a skinről fogalmad nem volt, punkokról kevés, attól még, hogy olyan zenét hallgatsz, nem leszel punk, arra még gyúrni kell.

...non mollare mai...

zs0lt1kA^
zs0lt1kA^ [1340]
most mar mindent ertek thx

egy picit felre lettem informalodva

hhhhh

HTB
HTB [4144]
ez kitér nagyjából mindenre :>

Just another freak in the freak kingdom

zs0lt1kA^
zs0lt1kA^ [1340]
nem tudnal egy cikket ajanlani/bemasolni errol, mert erdekel a tema, szivesen olvasnek ezzel kapcsolatban dolgokat. elore is thx

hhhhh

NightCore
NightCore [633]
Nagyjából annyi, hogy a skinek elvileg nem rasszisták!!!(bővebben meg nagyon sok külömbség van köztük) Az már egy más dolog, hogy mire ez az egész mozgalom magyarországra ért, teljesen elferdült, és ez lett belőle!! Az a hazafias eszme, a hungarizmus se arról szól, hogy irtsunk ki minden nem magyart!! Ez is csak egy tévhit!

"Kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák!"

zs0lt1kA^
zs0lt1kA^ [1340]
jo akkor boneheadek, de most lehetek korlatolt de nem ertem hogy mi kulonbseg van a rasszista kopaszok es a skinek kozott. (max annyi hogy a skinek hazafias eszmeket is vallanak, de ebbe beletartozik az is hogy spec kiirtom a mas fajokat)

(amugy a ciganyokat en is irtanam )

szoljatok hogyha rosszul latom. amugy azt tudtam hogy a skinek oi zenet jatszanak (karpatia, egeszseges fejbor ezeket ismerem)

hhhhh

HTB
HTB [4144]
Á Á Á Á Á
skinek NEM egyenlőek boneheadekkel
skinek meg oi zenét játszanak
akikről ti beszéltek - a rasszista kopaszok - azok a boneheadek
tessék már megtanulni
erről is a rohadt média tehet

Just another freak in the freak kingdom

Vissza

Fórumszabályzat