28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2005 legjobban várt gémjei



Írd ide hozzászólásod:

SiLo
SiLo [605]
szerintem is..

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Gerico
Gerico [1645]
Revolver Ocelot, Vulcan Revan, Grey Fox, Pschio Mantis, Meryl Silverbourgh (ő a favorit ), És a mesterlövész csaj... nem ugrik be a neve. Régi szép PS1-es idők. Egyébként a 3-ik rész megjelenésről PC-re, elképzelésem sincs, bár szerintem még várhatunk 2006-ig. Sajnos.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

vortób
vortób [12314]
A Metal Gear Solid 3 Pcre mikor jön ki?Az is jó játék lesz, legalábbis a pses alapján.MGS1óta ismerem a gamet, jó látni a keménygyerek Revolver Ocelot itt még csak kispályás, akárcsak Snake.

,,Happiness is only real when shared."

Vissza

Fórumszabályzat