28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sanyo IDC-1000Z (Hardware teszt)



Írd ide hozzászólásod:

Kolin Mekré
Kolin Mekré [6614]
Üdv!

Köszi...de már elkéstél.
Ezt a megoldást figyeld:
A tudtom nélkül vettek egy Canon fényképezőgépet kb 30eFT-ért, ami nem digitális ugye (jaj ez a család...)
Én csakazértis ragaszkodtam a digitális "minőséghez", ezért vettem magamnak, egy HP Scannert.
Így lesznek digitális fotóim
Igazi magyar megoldás, a digitális fotózáshoz.

ui.: Fényképezőgép kilőve, gyüjthetünk egy digitális kamerára.
Mennyi az a határ FT-ban amitől már jó kamerákat lehet venni?
Mondjuk nem holnap veszem meg a kamerát az tuti

Minden ellenállás hasztalan! 8-)

Kalpy
Kalpy [14]
Sziasztok,

Ajánlanám neked inkább az INDEX.HU
a digifotó részt.
Ott találhatsz neked való kamerát a legtöbbjét teszttel és árral eggyütt.

Kalpy

Kolin Mekré
Kolin Mekré [6614]
Üdv!

DINO:
Látom értesz a digitális kamerákhoz és a fényképezőgépekhez.
A közeljövőben akarok/akarunk (a család) egy digitális fényképezőgépet venni. Écsapám a munkahelyén használná, inkább azaz rendszeresen használnánk->kéne sok hely a fényképezőgépbe.

Kérdés: Tudnál-e egy olyan digitális kütyüt ajánlani ami 200-250eFT között v. alatt ezekre a célokra megfelelne, a lényeg hogy minőségi legyen.

Még egy kérdés: A digit. videókamerák amik tudnak fotót is csinálni azok milyen minőségü fotókat tudnak csinálni, mert ha jókat akkor azt gazdaságosabb mint külön külön nem????


Előrre is 1000 köszönet érte.
Nyugodtan írhatsz több, sort is

Minden ellenállás hasztalan! 8-)

Vissza

Fórumszabályzat