Köszi...de már elkéstél.
Ezt a megoldást figyeld:
A tudtom nélkül vettek egy Canon fényképezőgépet kb 30eFT-ért, ami nem digitális ugye
(jaj ez a család...)
Én csakazértis ragaszkodtam a digitális "minőséghez", ezért vettem magamnak, egy HP Scannert.
Így lesznek digitális fotóim
Igazi magyar megoldás, a digitális fotózáshoz.
ui.: Fényképezőgép kilőve, gyüjthetünk egy digitális kamerára.
Mennyi az a határ FT-ban amitől már jó kamerákat lehet venni?
Mondjuk nem holnap veszem meg a kamerát az tuti
Minden ellenállás hasztalan! 8-)
