28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

O Zone



Írd ide hozzászólásod:

jani0624
jani0624 [1727]
THX
Mgeza
Mgeza [67]
Kipontozott részek: fux és verszaccsi

Géza

jani0624
jani0624 [1727]
Tááncolj BUKAREST PARÁDÉÉÉÉÉÉÉ

Helo, szevasz, figyusz, na mi a stylelist, mi van bébi, ha tetszem, megkaphatsz este, kicsi csíra
Helo, hehelo, fasza tetko, lemoshato-o, ezt kapd ki! nem is csoda, minden muff ezt stíröli-i.
Én vagyok itten a numera király, numenume ra király
Húzz el innen nekem ne dumálj, én vagyok a sztár, bárhogy fáj-áj.
Itt van ujra a numera király, numera király, numenume ra király
húzz egy számot, bébi ne dumálj, huzz egy számot, sorba ájjál.
Helo, gyalog? ment már, itt a kulcsa, nagy zene, ??? soller, ez tuti verda, az uj dáccsiiija.
Helo, hehelo. Bodí building, izompoló, napszemcsi, ??? gagyi, igazi kínai ???.
Rohatt jóóó
Mgeza
Mgeza [67]
Hát fiúk, az Irigy Hónaljmirigy paródiája ami a számról készült, ezerszer külömb!!

Géza

Vissza

Fórumszabályzat