[linkhttp://www.funpic.hu/swf/numanuma.html]nesze nektek numa num je[/link] XD
"Szemed az úton pedál a padlón" NFSU2 "Egy óvatlan mozdulat és a nyilvesző a szivedben!" AOX
Fórum » Nem számítástechnikai témák
"Szemed az úton pedál a padlón" NFSU2 "Egy óvatlan mozdulat és a nyilvesző a szivedben!" AOX