,de tetszik a stílus.Nektek is magyar szinkronnal van meg a játék?mert ez még dobb rajta 1 lapáttal
GTA:HU MAGYAR GETTÓ :KÉREK MINDENKIT ADÓJA 1%TÁMOGASSA EZT A REMEK MŰVET.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
,de tetszik a stílus.Nektek is magyar szinkronnal van meg a játék?mert ez még dobb rajta 1 lapáttal
GTA:HU MAGYAR GETTÓ :KÉREK MINDENKIT ADÓJA 1%TÁMOGASSA EZT A REMEK MŰVET.