28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Postal 2: Share the Pain (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

nagymesterc
nagymesterc [788]
nekem ez a game nagyon tetszik,te multizni nem.De én nagyon szeretem lehet hogy monoton kicsit,de tetszik a stílus.Nektek is magyar szinkronnal van meg a játék?mert ez még dobb rajta 1 lapáttal

GTA:HU MAGYAR GETTÓ :KÉREK MINDENKIT ADÓJA 1%TÁMOGASSA EZT A REMEK MŰVET.

Vissza

Fórumszabályzat