28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ciao! Itt a Chello!



Írd ide hozzászólásod:

Lizardman
Lizardman [15]
Sziasztok lehet hogy furcsán fog hangzani, de nem tudtok olyan programot vagy valamit amivel el lehet kerülni a chellosoknál az adatforgalommérést? vagy csökkenteni vagy valami!!! nem tudtrok ilyet?

Csak a müveletlen emberek olvasnak bölcs idézeteket

Vissza

Fórumszabályzat