28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ciao! Itt a Chello!



Írd ide hozzászólásod:

MagicMoment
MagicMoment [17778]
senki nem tudja,h is kell a chello tárhelyet használni? ugyanis sem nekem sem még vagy másik 100 chellos ismerősöm nem kapott értesítőt ezen csoda használatáról. és egyelőre nincs kedvem felhívni őket... de ha senki nem tudja,akkor kénytelen leszek

Vissza

Fórumszabályzat