28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Painkiller: Battle out of Hell



Írd ide hozzászólásod:

danikaa11
danikaa11 [59]
Na figyi mindenki aki elakadt az árkos résznél.
Először is ott van egy olyan sima lapitott valami ami eláll egy kicsit a peremtől.
Ne onnan próbáljunk elugrani, hanem úgy hogy kétszer kell hozzá ugrani.
Magyarul:amikor már a tüzes árok előtti részen vagyunk, már az is kell hozzá, mert ez a lendület addgya meg az átugrási lehetőséget.Vagyis,amikor átugrottál a tüzes árkos rész előtti részre azon a kiálló peremen ugorjatok másodjára!

Ennyi lenne.Ha valaki nem értette volna meg az nem azért van mert "béna" hanem azért, mert az én béna fogalmazásomat, és írásomat szinte lehetetlen elolvasni.

az élet egy szar játék,de legalább jo a grafikája.

Vissza

Fórumszabályzat