Amúgy nem muszáj az árok előtt már elkezdeni ugrálni, épp elég a perem elején egyszer ugrani a perem végén meg másodszorra.
A többit meg ha lehet MSN-en!!
(danika306@hotmail.com)
az élet egy szar játék,de legalább jo a grafikája.
Fórum » Beszélgetés a játékokról
az élet egy szar játék,de legalább jo a grafikája.