28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Trackmania Sunrise



Írd ide hozzászólásod:

Zomil
Zomil [605]
Jó hallani, h mások is emlékeznek a Stuns-ra. Iszonyú nagy game volt, főlag a maga korszakában.

\,,,/O.O\,,,/

Vissza

Fórumszabályzat