28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

RPG maker DG módra > : ] =



Írd ide hozzászólásod:

Megtorló
Megtorló [125]
Nah...huh...elkészült néhány jatekom:
Escape from Kansas City, Runtime, Survivor of Nostromo.
A Runtime csak egy rövid kis szórakoztató gém, a másik 2 meg rohadt
"komplikáltra" és hosszúra sikeredett!...Kidöglöttem...
De már tervezem az SS tisztek nevezetű II. véháborús és a The Last
Stand játékot. Ezen kívűl két haverommal robotolok az Eretneken.

"This is Darkstar."-->/Doom3 nyomán/

Vissza

Fórumszabályzat