Escape from Kansas City, Runtime, Survivor of Nostromo.

A Runtime csak egy rövid kis szórakoztató gém, a másik 2 meg rohadt
"komplikáltra" és hosszúra sikeredett!
...Kidöglöttem...
De már tervezem az SS tisztek nevezetű II. véháborús és a The Last
Stand játékot. Ezen kívűl két haverommal robotolok az Eretneken.


"This is Darkstar."-->/Doom3 nyomán/