28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékok amelyeket vártatok és csalódtatok benne



Írd ide hozzászólásod:

Sirokko99
Sirokko99 [3]
A Heroes 4 fasza. A grafika épp megfelel a célnak ez nem Cossacks 2.
Yeager
Yeager [164]
Csalódás? még nem jelent meg de:Heroes4 borzasztóan csicsás grafika és a városok látképe sem élethű.Civ3:nem lesz vízalatti,űrbázisok mint a ctp-ben.
CTP2:semmi változás az 1hez képest.Sőt még rosszabb.

Vissza

Fórumszabályzat