28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékok amelyeket vártatok és csalódtatok benne



Írd ide hozzászólásod:

Sirokko99
Sirokko99 [3]
Kedvws mleg ha neked a Diablo 2 uncsi, nem tudom hol nőttél fel, ez a szerepjátékok királya, ha nem tetszik azt sem értemled meg, hogy gép elé ülj.
mleg
mleg [45]
A legnagyobb csalódásaim:

Max payne
Homeworld(csak a sima, nem a cataclysm!!!)
ig 1
Emperor(én azt hamar megúntam, mert mindig az ellenség ugyanazzal az egységgel támadott rám)
Diablo 2(uncsi, uncsi UNCSI!!!!)
Grand prix 3
Force commander
Mehcommander 2
anarchonox
Final Fantasy sorozat

I am the king

Vissza

Fórumszabályzat