28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

T-72: Balkans on fire képek (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

SirHiggins
SirHiggins [72]
hát igen, egyelőre egész pofásan néz ki,ideje volt már, hogy valami hasonló gammát is kinyomjanak ne csak repkedős-rohangálós stílus kedvelői gerjedhessenek, csak az tűnik kicsit lelombozónak számomra, hogy nyugati harckocsikat nem lehet majd vezetni

God Save the Queen

Vissza

Fórumszabályzat