hát igen, egyelőre egész pofásan néz ki,ideje volt már, hogy valami hasonló gammát is kinyomjanak ne csak repkedős-rohangálós stílus kedvelői gerjedhessenek, csak az tűnik kicsit lelombozónak számomra, hogy nyugati harckocsikat nem lehet majd vezetni

God Save the Queen