Mivel sokaknak az a problémája, mint nekem, talán nem az én "készülékemben" van a bibi.
Levettem a SWAT 4 DEMO-ját. Fel is nyomtam a gépre. Elindítottam! A szép fekete képernyőben megjelent nálam, hogy a monitor nem kap jelet. (Mellesleg jegyzem meg, hogy a gép sem dolgozott) A gép meg nem reagált semmire. 15 perc után, ezt az állapotot megelégelve, nyomtam egy RESET gombot.
Nekem szerencsém volt. Simán lejött a nem működő SWAT 4 DEMO. A Ranbow Six: Raven Shield-et megvettem. Azzal meg Interneten keresztül nem tudok játszani. Pont azért vettem meg, hogy tudjak netten játszani! Mondanom sem kell. Mindenem ki van a jobbnál-jobb programoktól
" Optimista az, aki azt hiszi, hogy a légy a szobában a kijáratot keresi. "