28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

I-War2: Edge of Chaos help



Írd ide hozzászólásod:

Dolmar
Dolmar [12]
Az I-War 2-ben elakadtam. Egész pontosan ott tartok, hogy a Stepson klán tagja vagyok, és az ottani 1. küldetés (leszámítva a tagságit) okozott némi kellemetlenséget. Megvan az IFF kód, Jafs elvitt a Maas bázisra, és utánna? Mert az objctivesben azt írja, hogy vmi fighterseket kell eltávolítani onnan. Clay meg azt mondta, hogy érdekes cuccok vannak ott(de lehet, hogy félre értettem csekély angol tudásommal), és Jafs persze nem hajlandó semmit tenni. Meg az az értelmetlen lövöldözés és riadó... Na mind1, nem bonyolítok, remélem tud vki segíteni.

Üdv:
Dolmar

Vissza

Fórumszabályzat