28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Lego Star Wars



Írd ide hozzászólásod:

Sejby
Sejby [40]
-Smith-
Ugyanez a szitu nálam is. Már nekem is megvan minden bónusz
-Smith-
-Smith- [409]
Én is, sőt 2. nap megvettem az összes bónuszkaraktert.
Sejby
Sejby [40]
Nekem tetszik a játék, csak az a bajom, hogy nagyon rövid. Egy nap alatt végigvittem a három filmet .
Most gyúrok a bónuszokra.

Vissza

Fórumszabályzat