28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Lego Star Wars



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
csak funból rakták bele a fejlesztők, mint a bár mellett lévő kukák egyikéből is mindig egy bicikliváz esik ki
aloa
aloa [252]
az egyik pályán (az episode I-ben) vannak elszórva legoalkatrészek (bicikli, cb, pohár..) ezekkel lehet valamit kezdeni, vagy csak dísz?

Vissza

Fórumszabályzat