28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Quake IV infók (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

H0PE
H0PE [51]
Q4nel maradva:

Kivancsi leszek a fegyverekkel meg fizikaval mit csinalnak. Bujkalos lovoldozos lesz? Mert akkor ha valaki bujkal, nem mozog. Ha nem mozog, es sunyit, akkor rail nagyon rossz lenne ha lenne. Azzal egy atlag folotti jatekos is leszed egy-ket lovesre egy allo jatekost.

Remelem hogy Q4nek koze nem lesz Doom 3 fegyverekhez kicsit sem. Igazabol en orulnek egy felgyurt Q3nak. De nem szeretnek egy csak szebb grafikaju Q3al jaccani mar igazabol. Ahhoz atkene gyurniuk mappokat, fegyverek meg maradhatnanak. Kicsit a jatekelmenyt kene valtoztatni. Viszont a buta botok, huhh, na azzal percet nem jaccanek mar es 100% hogy a SP-ben is a soldner-ek csak ugy megallnak majd, mozognak kicsit feled, es lonek mint a hulye. Q3botja is rossz nagyon, bar amit muveltek vele a Pro mode-ban, az nem emberi! Azt ajanlott megnezni mindenkinek! De mint mondottam vala, nem jaccnek mar Q3al.

H0PE

Vissza

Fórumszabályzat