28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Lego Star Wars



Írd ide hozzászólásod:

aloa
aloa [252]
Halálszárny: oda akkor tudsz bemenni, ha az összes pályán megszerzed a megfelelő mennyiségű zsetont (a képernyő tetején a fekete lego-karikák végig sárgák lesznek és futófény lesz belőle .

Kain: 3 minikit hiányzik. Ebből kettőt látok (meg jelez a detektor). Az egyik az a plafonról lógó szifonokkal körbevett (amihez összeraktam a 3 darabból álló oszlopot). Annál felugráltam a kiszögellésre, de csak a szifonok felét tudom lelőni, a többit sehogy sem tudom becélozni (minden szifont gy helyről kell lelőni?).
A másik az, amelyiknél két céltábla van mellette, de hiába lövöm mindkettőt, nem történik semmi (a gép meg nem segítene, hogy egyszerre találjuk el .

Különben találtam egy kis programhibát, amivel nagyon könnyű ezt a pályát végigkeresgélni úgy, hogy békén hagyjon a fazon. Bekapcsolom a másik játékost is, és felmegyek vele egy olyan helyre, ahol nem éri el a gép, csak áll alatta, a másikkal meg nyugottan keresgélhetek, azt valamiért nem kergeti

Vissza

Fórumszabályzat