28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Lego Star Wars



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
elég hülye rész, ott mindenki megakad menny át a másik oldalára a sziklának és onnan ugrálj mint a vadbarom, egyszer sikerülnie kell. a négykezű "robot" meg Grievous és nem teljesen robot.
Ckytep
Ckytep [127]
Sziasztok! Olyan problémám lenne hogy van a 3. fejezetben egy olyan rész ahol egy négykezű robotot kellene legyőzni. Na mármost! Odáig eljutok hogy felugrik egy helyre de oda én már nemtok felugrani! Ha esetleg valaki tudna segiteni akkor megköszönném

Zunichte machten alles zigeuner

Vissza

Fórumszabályzat