28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Lego Star Wars



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
szal felugrik a sziklára, te obi wannal odamész, a szikla előtt van egy szakadék, azt átugrod vele, majd odamész erről az oldalról a sziklához amin áll. itt menny be a falig, és onnan kezdj el ugrálni, egyszer csak sikerül nekem is így volt. ez sztem másoltak hibája vagy nemtom sztem biztos van más megoldás na 5 perc megnézem hogy télleg csak így lehet e megcsinálni, mert haverom mondott egy olyat hogy az erővel a szikláról leszedhető darabokból lépcsőt lehet csinálni... minnyár back és megmondom hogy ez így van-e
Ckytep
Ckytep [127]
sajnos 2 napja próbálkozom és semmi eredmény
pontosan le tudnád irni ha megkérlek hogy hova is kell menni?

Zunichte machten alles zigeuner

Vissza

Fórumszabályzat