28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Lego Star Wars



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
hát igen, néhány pályán igencsak nehéz elég manit benyakalni... mondjuk amiket említesz azokból nekem kettőn megvan, yodáson, darth mauloson(a fent lévő extra-giga-mega adagot is felvéve sincs elég) meg még kettőn nincs elég nekem. mindenen használj erőt, minden extra helyre menny el, ahol minikitek voltak, hátha esetleg pénz is volt a helyükön, ne halj meg! a sithekkel pedig néhány pályán kivételesen lehet használni az erőt, csak ők tudnak néhány tárgyon erőt használni. ja és mindig a lila végű botos robot testőrrel legyél, mert az ugrik a legmagasabbra
Halálszárny
Halálszárny [232]
Már csak 3 darab nagy zsetont kell összegyöjtenem hogy bejussak a ?-be
De ugy szivat a games hogy mindig 99%-nál nemed több pénzt....Mindent fekutadtam a pályán egyetse találdtam...Most van elegem.....


A hol vagyok::::: Kasyyky pálya(3)
Darth Maul elödti pályán (1)
Meg amikor megtámadják a Jedi templomot...(3)

Ezen a hárman elakedtam......

Az élet Pc-nélkül halott

Vissza

Fórumszabályzat