Ízlések és pofonok. A nagy kebelcsoda és menedzser-szimulátor fanok el tudják vele ütni az időt-és az átlag halandó peon is.
Próba szerencse

fú,hát elolvasva a címet,sokkal többet vártam tőle. ahogy olvastam és el-el nézegettem a képeket,egyre inkább körvonalazódott bennem,h ezzel a játékkal _nem_ fogok játszani.