utóbbi időben viszont a pszichedellikus műfajok is bejönnek, ami nem feltétlenül kell hogy goa vagy psytrance legyen, ha lazulni van kedvem, ilyeneket hallgatok
off: amúgy sztetek nem fognak elnépszerűtlenedni a zenei topikok most hogy van külön rész nekik? ezt kevesebben látogatják minden bizonnyal

I am the architect of my own destruction.
