28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Melyik a kedvenc zenei stílusotok?



Írd ide hozzászólásod:

CamelX
CamelX [6215]
Mostanában nekem leginkább a (holland) Hardstyle, a Trancen belül leginkább a Hard Trance, de bejön mint mindig a holland Trance, és különböző fajtái, sőt a Hard Acid Trance-t is nagyon szeretem
utóbbi időben viszont a pszichedellikus műfajok is bejönnek, ami nem feltétlenül kell hogy goa vagy psytrance legyen, ha lazulni van kedvem, ilyeneket hallgatok

off: amúgy sztetek nem fognak elnépszerűtlenedni a zenei topikok most hogy van külön rész nekik? ezt kevesebben látogatják minden bizonnyal

I am the architect of my own destruction.

Vissza

Fórumszabályzat