28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Melyik a kedvenc zenei stílusotok?



Írd ide hozzászólásod:

maffi
maffi [1421]
Rap, punk (de a kicsit lágyabb) meg az r n' b. De az olyan "rock" csapatokat utálom amelyek azt mondják magukról, hogy mekkora rockerek, közben meg divatoznak ezerrel. Ilyen pl: hooligans, machine mouse.

"Hogy a gyom nyomjon agyon, soha nem hagyom"

Vissza

Fórumszabályzat