28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Melyik a kedvenc zenei stílusotok?



Írd ide hozzászólásod:

Wing
Wing [4603]
Hehh, kicsit megváltozott az ízlésem legutóbbi komment óta

Oi, hardcore, punk, punkrock, ska, ska-core, ska-punk, speed- és nu metal + Spatzen Jodler Sextett-től az "Ifj. Tóth Sanyika, a jódlikirály"
Wing
Wing [4603]
NS, Oi!, Hardcore, Hate-core, némi jóféle punk, és thrash-, speed-, power- és nu metal lazulásképpen.

Slipknot powwa

Vissza

Fórumszabályzat