28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

RTS vs. Körökre osztott stratégia



Írd ide hozzászólásod:

Aruns
Aruns [7073]
Én sem szeretem a "klasszikus" RTS-t, sokkal jobban bejön a turn based (ha már az RTS-sel magyartalankodunk, akkor már ezzel is ha viszont látok olyan minőségi RTS-eket, ahol le lehet állítani az időt parancskiadáshoz, stb, akkor attól sem zárkózom el mereven...

Vissza

Fórumszabályzat