Jóval nehezebb mint az alapgame! Sok Sikert minenkinek aki még nem nyomta ki! A Utolsó Fő elég nehéz..
Asus P4PE-X, P4.2.0Ghz,3x256 DDR,Ati9600,40GB+80GB Maxtor,-- www.splintercell.hu--,
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Jóval nehezebb mint az alapgame! Sok Sikert minenkinek aki még nem nyomta ki! A Utolsó Fő elég nehéz..
Asus P4PE-X, P4.2.0Ghz,3x256 DDR,Ati9600,40GB+80GB Maxtor,-- www.splintercell.hu--,