Csak arra kell vigyáznom, hogy net nélkül indítsam a játékot.
Csontiknál én inkább fedezéket keresek és onnan sorozok a plazmafegyverrel leginkább. 4-5 rakétát, ha belém ereszt, már halott vagyok. Emiatt a felé rohanés nem igazán jó
Nagyobb tereken meg a grabber gunnal egyszerűen visszafordítom a rakétáit
Van egyébként egy elég durva ellen a vége felé(?), ami akkora, mint egy ház és dupla tűzgolyót lő. Na, azt sem egyszerű megölni.
Mindazonáltal szórakoztatóbb, mint az alap, főleg az előbb említett "szív" miatt, mellyel lelassíthatod az időt, avagy felgyorsíthatod magad ill. sebezhetetlen leszel egy ideig. Olyankor nagyon élvezetes kézbe kapni a dupla shotgunt és lassításban nézni egy fejbelőtt ellent
Viszont még nem játszottam végig, nem t'om milyen hosszú

Dark Archon
