28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil



Írd ide hozzászólásod:

Dark Archon
Dark Archon [11835]
Hát, nekem a Doom 3 eredeti, és elfogadta RoE kódnak is ugyanazt Csak arra kell vigyáznom, hogy net nélkül indítsam a játékot.

Csontiknál én inkább fedezéket keresek és onnan sorozok a plazmafegyverrel leginkább. 4-5 rakétát, ha belém ereszt, már halott vagyok. Emiatt a felé rohanés nem igazán jó Nagyobb tereken meg a grabber gunnal egyszerűen visszafordítom a rakétáit

Van egyébként egy elég durva ellen a vége felé(?), ami akkora, mint egy ház és dupla tűzgolyót lő. Na, azt sem egyszerű megölni.

Mindazonáltal szórakoztatóbb, mint az alap, főleg az előbb említett "szív" miatt, mellyel lelassíthatod az időt, avagy felgyorsíthatod magad ill. sebezhetetlen leszel egy ideig. Olyankor nagyon élvezetes kézbe kapni a dupla shotgunt és lassításban nézni egy fejbelőtt ellent

Viszont még nem játszottam végig, nem t'om milyen hosszú

Dark Archon

Peeter
Peeter [5697]
Hosszabb, rövidebb, kb. hanyad része az alapgamenek?
Félelmetesebb, mint az alap?Nekem is küldheten vki. egy telepítési "útmutatót"

Dark Archon:azokkal semmi gond.Szűk helyen rohanj felé, maschine gunnal lődd a raksijait, mikor odaértél elé, shoti a kézbe oszt BUMM a fejbe!!!!Nekem bejött, bár lehet az easy miatt

ui.:easy-n ne játszon senki.Nagyon könnyű!Már én is megbántam.

I don't want you back!!!

Vissza

Fórumszabályzat