Stuns-t mondottál? Ahh, a régi szép emlékek-micsoda játék volt az!
Emlékszek, a haverokkal sokszor azon szórakoztunk, ki tud nehezebb pályát csinálni, s aztán jókat röhögtünk, hogy ki mikor sodródik ki, kenődik fel egy két ugrató közé helyezett toronyházon