28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Trackmania Sunrise



Írd ide hozzászólásod:

Daedalus
Daedalus [2284]
ja persze, elírtam sry. Mink is dettó! Meg az a hülye buzi köcsög csávó aki kisertetiesen emlékeztetett a pomádéból a "főgonoszra"

Lancia Delta rulz!

"?"

Gerry
Gerry [8082]
Stuns-t mondottál? Ahh, a régi szép emlékek-micsoda játék volt az!
Emlékszek, a haverokkal sokszor azon szórakoztunk, ki tud nehezebb pályát csinálni, s aztán jókat röhögtünk, hogy ki mikor sodródik ki, kenődik fel egy két ugrató közé helyezett toronyházon
Daedalus
Daedalus [2284]
jó game. Megéri kipróbálni. Oan STUNTS feelinges

"?"

Vissza

Fórumszabályzat