28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Prey képek (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

FOxygene
FOxygene [3275]
hoppá
Csodálom hogy senki nem ugrik erre a hírre,ez a cég nem mindennap ad ki játékot.
Akkora hangulatot kérünk srácok mint a Duke volt és akkor semmi gond
Télleg Duke mit csinál?
Azért az k.vára érthetetlen hogy ezzel jönnek elő nem?
Ötletes a "majd ha kész lesz" DNF időpontmegjelölés a hivatalos oldalon.
de legalább a poénokból nem fogytak ki

Dunát lehet rekeszteni a WW2-es és társai real témából,egy professzionális Duke szerű "mentsük meg a világot a jetpack-os disznóktól" agyatlanságnak épp itt az ideje ,én várom



"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

Vissza

Fórumszabályzat