A RTS-t lehetne egerolo jateknak is nevezni, de van egy olyan varazs is benne, hogy ugyanazt amit atgondolsz a TBS-ben egy par perc alatt azt az RTS-ben pillanatok alatt kell megtedd.
Viszont a strategia az legyen strategia. Azert jok a TBS-ek, mert ott teljesen kielheted a "sakktudasodat". Elore meg kell gondolj mindent, szamigalni, kockaztatni,.... es meg sok mindent.
szerintem az ilyen dolgokon hulyeseg veszekedni, mert minden ember mas (meg szerencsere) es mindenkinek nem tetszhet ugyanaz.
Servant in the Heaven, King in the Hell.