28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Budapest vs. többi város,falu,község



Írd ide hozzászólásod:

pres
pres [4157]
Szerintem igen. Azzal a kis beugró konyhával volt, meg terasszal nem? Egy .pdf-ben küldtem át igaz?

Osie
neked küldtem már?

Fuck it Dude let`s go bowlin`

Eric
Eric [20761]
Az lett végül is, amit mutattál?

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

pres
pres [4157]
Ma írtam alá. IX ker. Klinikák. Mivel új lesz és csak most építik, ezért nem kell annyira elsietni. Az átadása csak jövő szeptemberben lesz. Akkor viszont várlak szeretettel

Fuck it Dude let`s go bowlin`

Eric
Eric [20761]
Na! Megvan?
Gratulálok!
Költözés? Lakásavató, falrahányós buli?

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

pres
pres [4157]
én semennyit hála a jó pásztornak.

Ma végérvényesen budapesti lettem! Vettem egy lakást

Fuck it Dude let`s go bowlin`

Vissza

Fórumszabályzat