28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil



Írd ide hozzászólásod:

Zsolty
Zsolty [1331]
üdv.
Segitséget kérnék.!

Haver elakadt a 3. Pályán a KIEGÉSZITŐBEN, és valami kód kellene neki amit nem talál sehol a pályán...
szóval valaki beirhatná ide .
Kösz

Gigabyte A64 3500+ (939). MSI 7800GTX (24pipe!!!) . Kingmax 2x512.Nec DVD-Rw 120 sata seagate. Mag

Vissza

Fórumszabályzat