Nagyon cseles!
Én válaszolok:
a nyulak páncélautojának a neve:Kisláb
hogy hivják a demoban a falubeliek vezetöje:
Tappancs Gábor!
Küld be de siess!!!!
>
HI!
Az lenne a kérdésem még ma válaszoljatok légyszi..
Ugye 22küldetés van?
a nyulak páncélautojának a neve:Kisláb?
hogy hivják a demoban a falubeliek vezetöjét???
Légyszi válaszoljatok..
"Peace cannot be kept by force.It can only be achieved by understanding" (Albert Einstein)