28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

PS2: The Third Place



Írd ide hozzászólásod:

imq
imq [1592]
Hedg.: Nem anyázunk mi sehol, hanem értelmes emberek módjára társalgunk, már túlléptünk az Xbox vs PS2 és a konzolok vs Pc témán, miután mindkét dolog alapvetően más funkciót lát el - hű de tudományosan hangzik.

Amúgy nekem is van egy mostani viszonyokhoz mért közepes konfigú Pc-m és egy PS2-m és nem mondtam hogy ne férne meg egymás mellett a kettő, sőt...

Látta már vki az Nba 2002-t Ps2-n ? Csak azért érdezem mert szerintem egy az egybe ugyanaz mint a 2001 egy két grafikai finomságon kívűl - egyszóval szerintem nagy csalódás, lehet, hogy az Nba is oda jut ahova a Fifa?

Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaftausstellung még szebb.

Vissza

Fórumszabályzat