Amúgy nekem is van egy mostani viszonyokhoz mért közepes konfigú Pc-m és egy PS2-m és nem mondtam hogy ne férne meg egymás mellett a kettő, sőt...
Látta már vki az Nba 2002-t Ps2-n ? Csak azért érdezem mert szerintem egy az egybe ugyanaz mint a 2001 egy két grafikai finomságon kívűl - egyszóval szerintem nagy csalódás, lehet, hogy az Nba is oda jut ahova a Fifa?
Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaftausstellung még szebb.
