nosztalgiából szívesen játszanék velük, de egyrészt randa az az EVM kiadás, másrészt nálam spec nem mennek bizonyos részek, szóval egy szép díszdobozban kompatibilissá téve jó kiadás lenne, persze nem baromi drága áron

Fórum » Hozzászólások, megjegyzések

A nap még fenn jár magasan, és én, Antonius Blok, a Halállal sakkozom.