(LOL) Mindig ezel jonnek! Az persze bazdmeg nem hozzak fel soha, hogy a fizetes meg 5x kevesebb az atlagnal!
Egy jatek dvd 10k kb. az atag fizu mo. on 70k! Kint az atlag fizu 300k (no.) Akkor talan nem jelentene gondot megvenni legalisan a cdeket, dvdeket!
Raadasul nevetsegesnek tartom az egeszet hiszen magyaro. egy kis pont! Szerinted mennire okozhat veszteseget globalisan a jatek kiadoknak pl az, hogy itt viragzik a p2p fajl cserelok kora!
Hiába, ha az egyetlen hang lakásodban a merevlemez olvasófejének percegése, hiába, mert nincs csajod...
