28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Google Earth



Írd ide hozzászólásod:

Lelnet
Lelnet [1129]
a jövő elvileg a nagyfelbontású műholdképeké, és nem a nagyfelbontású fényképeké kell legyen!

Nagyon nem tetszik mondjuk hogy pl. Budapestet a közel 4 évvel ezelőtti valójában csodálhatjuk

Műholdképeknél meg már eleve nem lesz ilyen gond

"Tábornok úrhoz jön a sürgöny, hogy a berberek elfoglalták a Fasszalbasz fennsíkot." - fisher99

Barthezz
Barthezz [54711]
Hát igen, egyelőre még csak a nagyobb városok meg 1-2 helyszín vannak megcsinálva nagyfelbontásban De eljön majd az idő, amikor már a legkisebb falu is közelről meg lesz csekkolható!

kappadi: a térképen sötétebb árnyalatú téglalapok jelölik azokat a területeket, amelyek nagyfelbontásban is megnézhetők!

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Kmg42
Kmg42 [983]
Vagy talán csak annyi hogy Zeg-rôl még nem csináltak nagy felbontású képet. Lehet mikor akartak pont felhôs volt a terület vagy még nem jártak arra Amúgy meg nézzétek mag Bécset! Még ott is csak alacsonyfelbontású kép van. Pedig a ranglistán sokkal feljebb van mint Pest

Szerintem

Vissza

Fórumszabályzat