Nagyon nem tetszik mondjuk hogy pl. Budapestet a közel 4 évvel ezelőtti valójában csodálhatjuk
Műholdképeknél meg már eleve nem lesz ilyen gond
"Tábornok úrhoz jön a sürgöny, hogy a berberek elfoglalták a Fasszalbasz fennsíkot." - fisher99
Fórum » Egyéb számítástechnikai témák
"Tábornok úrhoz jön a sürgöny, hogy a berberek elfoglalták a Fasszalbasz fennsíkot." - fisher99
De eljön majd az idő, amikor már a legkisebb falu is közelről meg lesz csekkolható!
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Amúgy meg nézzétek mag Bécset! Még ott is csak alacsonyfelbontású kép van. Pedig a ranglistán sokkal feljebb van mint Pest
Szerintem