28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Magyarország is tagja a SiteDown és FastLink elnevezésű illegális tartalmak ellen küzdő hadműveletnek (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Pauza
Pauza [1]
Hello all!

Én azt az egyet nem értem hogy ezt az egészet miért mindig egyfél szemszögből látják! Mindig a fájlcserélő, warezos userek azok akik "csúnya gonosz módon" letöltik a tartalmat de gondoljon már bele mondjuk a BSA nkei mennyi a fizuja meg mennyi a minimálbér nah erről ennyit

Meg azt nem értem meg hogy adnának egy játékot dvd-t bármit 3-5 ezer forintért az mért nem érné meg nekik? mert én is megvenném az eredetit szép díszdobozban magyar könyvecskével és sztem nem csak én!!! Lehet míg így eladnak 3000 darabot 10000 forintért lehet hogy 3000 forintért eladnának 30000 darabot csak ugyebár kicsit gondolkodni is kéne dehát Magyarország a nyalisok országa mindig mindenki után kell mennünk!

Kicsit hosszúra sikerült bocsi

Vissza

Fórumszabályzat