28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Kinek hogy "néz" ki a winchestere



Írd ide hozzászólásod:

CamelX
CamelX [6215]
Az megvan, de az csak a gép adatait összegzi, a vinyóról nem sok infot ad... legalábbis ilyen funkciójáról nem tudok

I am the architect of my own destruction.

bubu005
bubu005 [922]
nem az Everest Home Edition nevű progi az? Az olyasmi

"A siker egyszerűen csak szerencse kérdése. Kérdezz meg egy sikertelent!"

Vissza

Fórumszabályzat